Tuğba Özay, Salihli'de Sem Butik'in açılışını yaptı

07 Ağustos 2019, Çarşamba
Tuğba Özay, Salihli'de Sem Butik'in açılışını yaptı

Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay, Salihli'de Sema Çelik'in sahibi olduğu Sem Butik'in açılışına katıldı.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB ortaklığında düzenlenen girişimcilik kursunu tamamlayan Sema Çelik, KOSGEB’den aldığı destekle hayallerine kavuştu. Çelik, aldığı destekle Sem Butik adını verdiği işyerini Kocaçeşme Mahallesi Acısu Caddesi No:69 adresinde hizmete açtı.

Sem Butik’in açılışına ise Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay’da katıldı. Açılış öncesi mini konser veren Özay, Sem Butik’in kurdelesini ise Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel ve CHP İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık ile birlikte kesti.

 “Giyinmeyi çok seviyorum” diyen Özay, bayanlara seslenerek “Salihli’de hizmete açılan Sem Butik’in kıyafetlerine bayılacaksınız” dedi. Özay “Bu zamanda böylesi yatırımlar, herkesin çokta harcı değil. Ama birbirimizin yanında olup, birbirimize destek olacağız. Esnafı güçlendireceğiz. Kadınlarımız çalışıp üretiyor. Sema Çelik hanımda bunlardan birisidir. Demek ki neymiş, kadınlar olmadan hiçbir şey olmaz. Hayırlı olsun, bereketi bol olsun” dedi.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel’de KOSGEB desteği ile kendi işinin sahibi olan Sema Çelik’i tebrik ederek “Kadınlarımız kendine güvendikçe toplumumuz daha sağlam temeller üzerinde duracaktır” dedi.

Sem Butik sahibi Sema Çelik ise açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.