Fenerbahçe Spor Okulu finallerde Salihli'yi temsil etti

06 Ağustos 2019, Salı
Fenerbahçe Spor Okulu finallerde Salihli'yi temsil etti

Salihli Fenerbahçe Spor Okulu, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde gerçekleştirilen Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Futbol Şampiyonası Finallerine katıldı.

2018-2019 sezonu boyunca Türkiye geneli ve İstanbul içi okullar arasından bölgesel turnuvalarda şampiyon olan 28 okul  (38 takım 2007-2008/2009-2010 2 yaş kategorisi 1.’leri) karşılaştığı Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Futbol Şampiyonası Finalleri, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde gerçekleştirildi. Türkiye finallerine yıl içerisinde bölgelerinde kendi yaş gruplarında şampiyon olan Salihli Fenerbahçe Spor Okulu 2009-2010 doğumlu sporcular katıldı.

Salihli Fenerbahçe Spor Okulu Sorumlusu Murat Şahin, Spor Okulları Koordinatörlüğü tarafından organize edilen şampiyonaya Kulüp Başkanı Ali Koç ile Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ve Türkiye Şampiyonası Futbol Altyapı Direktörlüğü ve Scout Birimi’nde izlediğini söyledi.

Şahin, bu tarzdaki organizasyonların sporcuların gelişimine ve özgüven kazanmalarına katkı sağladığını söyledi. Şampiyonanın çok verimli geçtiğini belirten Şahin, Salihli’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini sözlerine ekledi.