21. şampiyonluk Salihli'de coşkuyla kutlandı

03 Ağustos 2018, Cuma
21. şampiyonluk Salihli'de coşkuyla kutlandı

Salihli Galatasaray Taraftarları Derneği'nin düzenlediği 21.şampiyonluk coşkuyla kutlandı. Kutlama gecesi için 21.Şampiyonluk Kupası da Salihli'ye geldi.

2017-2018 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın kazandığı şampiyonluk kupası Galatasaray Taraftarları Derneği'nin Lidya Sardes Otel’de düzenlemiş olduğu şampiyonluk kutlamaları için Salihli’ye getirildi. Galatasaray marşlarının çalındığı gece de sarı-kırmızı renklere gönül veren taraftarlar şampiyonluk kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Şampiyonluk gecesine katılacağı açıklanan ancak, geceye yoğun programından dolayı katılamayan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz görüntülü olarak yayınlanan kutlama mesajında Salihli Galatasaray Taraftarları Derneğine böyle bir gece düzenlediği için teşekkür etti.

21.Şampiyonluk pastasının kesildiği gecede konuşan Salihli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Cüneyt Musal, şampiyonluk kutlamasına katılan tüm taraftarlara teşekkür etti.

Derneğin Salihli’de yeni kurulduğunu belirten Musal “Biz henüz 5 ay önce kurulan ve çok yeni bir derneğiz. Yeni dernek olmamıza rağmen, çok şanslı bir derneğiz. 21.şampiyonluk kuruluşumuzun haftasında geldi. Bu bizi daha çok şevklendirdi ve heyecanlandırdı” dedi. Konuşmasında derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Musal “Şuan dernek üye sayımız 200’e yaklaştı. Hem birbirimizle tanışmak, hem bir arada olmak, hem de 21.şampiyonluğu kutlamak için bu geceyi düzenledik” dedi.

Gecede sahne alan Efe Çıraklar Grubu, gecenin geç saatlerine kadar taraftarları eğlenceye boğdu.