Salihli Kocaçeşmespor'da Boyraz, sportif direktör oldu

29 Temmuz 2016, Cuma
Salihli Kocaçeşmespor'da Boyraz, sportif direktör oldu

Bölgesel Amatör Lig(BAL) ekiplerinden Salihli Kocaçeşmspor'un Sportif Direktörü, Salihlispor'un efsane futbolcularından Serdal Boyraz oldu.

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Salihli Kocaçeşmespor’da, profesyonel lig özlemini sonlandırmak için düğmeye basıldı. Salihli Kocaçeşmespor, Sportif Direktörlük görevine Salihlispor’un efsane oyuncularından Serdal Boyraz getirildi. Kocaçeşmespor renklerine bağlayan sözleşmeye imza atan Boyraz, başarıya odaklanıp, umutlarını yitirmeden başarıya ulaşacaklarını söyledi.

“Öncelikli hedef, birlik ve beraberlik”

Salihli’ye yabancı olmadığını vurgulayan Boyraz,  yönetim ile teknik heyet arasındaki köprü görevini yerine getireceğini vurguladı. Salihli Kocaçeşmespor’un kentin takımı olduğunu dile getiren Sportif Direktör Boyraz, öncelikli hedeflerinin ise Salihli’deki birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu dile getirdi.

“Heyecanı yeniden yaşamak istiyorum”

Salihlili olmadığını, ancak Salihli’yi çok sevdiğini söyleyen Boyraz, Salihli’nin desteği ile profesyonel lig hasretini son vermek istediklerini belirtti. 2 sezon Salihlispor forması giydiğini belirten Boyraz “O dönemde az para alıyorduk, ama çok mutluyduk. Şimdi o dönemdeki mutluluğu ve heyecanı Salihli’de Kocaçeşmespor’u profesyonel lige taşıyarak yeniden yaşamak istiyorum” dedi.

“Her zaman hayranlık duyulan birisi”

Salihli Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Şakip Başgönül, Sportif Direktörlük görevine getirilen Serdal Boyraz’ın, sporculuğu ve insanlığı ile her zaman hayranlık duyulan bir kişiliğe sahip olduğuna vurgu yaptı. Başgögül “Salihli Kocaçeşmespor olarak, öncelikli hedefimiz sportif başarıdan önce, ahlaklı, centilmen futbolcuların takımda yer almasını sağlamaktır” dedi. Başgönül, Sportif Direktör Serdal Boyraz öncülüğünde teknik ekibin oluşturulması konusunda da çalışmaların hemen start verileceğini söyledi.