Kupaları Kayda'ya götürdüler

12 Mayıs 2016, Perşembe
Kupaları Kayda'ya götürdüler

Salihli Belediyespor U-14, U-15 ve U-19 Futbol Takımlarının Antrenörleri Yusuf Sapmaz, Selçuk Hacı, Yasin Bilaç, Murat Kahraman, İsmail Ege Üsttürk, Fırat Yaren, Hakan Aydın ve Emin Ünveren, kazandıkları şampiyonluk kupalarıyla Belediye Başkanı Zeki Kayda'yı makamında ziyaret etti.

2015-2016 sezonunda büyük bir başarı göstererek U-14, U-15 ve U-19 gruplarında şampiyon olan Salihli Belediyespor’un başarılı antrenörleri, kazandıkları şampiyonluk kupalarını Başkan Zeki Kayda’ya takdim ettiler. Salihli Belediyespor Futbol Antrenörlerinin Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya gerçekleştirdiği ziyarete, Özel Kalem Müdürü Elvan Akçalı Şentarhanacı ve Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz de eşlik etti.

Salihli’de sporun ve özellikle futbolun çok sevildiğini belirten Başkan Zeki Kayda, şampiyonluk kupalarıyla birlikte ziyarete gelen Salihli Belediyespor Futbol Antrenörleri Yusuf Sapmaz, Selçuk Hacı, Yasin Bilaç, Murat Kahraman, İsmail Ege Üsttürk, Fırat Yaren, Hakan Aydın ve Emin Ünveren’ i başarılarından dolayı tebrik etti. Salihli Belediyesi’nin amatör spor takımları ile sporculara her zaman destek olduğunu vurgulayan Başkan Kayda, Salihli Belediyespor U-14, U-15 ve U-19 Futbol Takımlarının kazandıkları şampiyonlukla verilen desteğin boşa gitmediğini ispatladıklarını söyledi.