Salihli'ye bir darbede Alaşehir'den geldi

24 Kasım 2015, Salı
Salihli'ye bir darbede Alaşehir'den geldi

Manisa Süper Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden Nihat Umut yönetimindeki Salihli Belediyespor'a bir tokatta Alaşehir Belediyespor'dan geldi.

Sezonun 2.haftasında Sarıgöl Belediyespor’a yenilen Salihli Belediyespor, sezonun 5.haftasında da deplasmanda konuk olduğu Alaşehir Belediyespor’a 3-0 yenildi. Bu galibiyet ile Alaşehir Belediyespor puanını 10’a yükseltirken, Salihli Belediyespor ise 7 puanda kaldı.


Grupta ayrıca Sarıgöl Belediyespor, deplasmanda konuk olduğu Demirci Belediyespor’u 4-0 yenerken, Poyrazdamları ise kendi sahasında konuk ettiği Alaşehir Gençlerbirliğini 8-2 yenildi.

1.Amatörde bol gollü hafta


Salihli ekiplerinin yer aldığı Manisa 1.Amatör Küme D Grubu’nda ise sezonun 5.haftasında şu sonuçlar alındı; Lidyaspor 0 - Kula Ülküspor 2, Selendi Belediyespor 1 - Keli Zaferspor 3, Salihlispor 1 - Trazlar 1 ve Kulaspor 3 - Yeşilyurt Belediyespor 0,
Salihli ekiplerinin yer aldığı Manisa 1.Amatör Küme C Grubu’nda ise sezonun 3.haftasında Köseali 19 - Çepnidere 0, Kasaba 8 - Salihligücü 3, Turgutlu Belediyespor 3 - Alem 2 sonuçları alındı.