Türkoğlu, "Salihli ve hepimiz için çok önemli bir hafta"

30 Ekim 2015, Cuma
Türkoğlu,

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nin 4.haftasında bugün kendi sahasında Çanakkale Belediyespor'u konuk edecek olan Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Coffeemania'da kulüp yönetimi ile bir araya gelerek, moral depoladı.

Toplantıya Kulüp Başkan Yardımcıları Yalım Şenkaya, Mehmet Gürsel ve Nazif Kavas, Genel Sekreter Hakkı Türkoğlu, Kulüp Amiri Umutcan Keskiner, Antrenör Gül İlter, yardımcı antrenörler Bora Şensoy, Yunus Ünver ve Gökhan Egeli ile voleybolcular katıldı.


Ligin bu hafta başladığını düşündüklerini ifade eden Kulüp Genel Sekreteri Hakkı Türkoğlu “Bu hafta bizim için bir başlangıç olacak. Çünkü ilk 3 hafta maçlarımız gerçekten zorluydu” dedi.  Kadronun tamamlandığını belirten Türkoğlu “Biz artık bir takım olduk. Zaman artık geride kalan 3 haftayı unutma zamanı. Çünkü bu hafta, Salihli ve hepimiz için çok önemli bir hafta. Siz yeter ki Çanakkale Belediyespor maçında sahaya çıkıp savaşın. Bu yönetim, taraftar ve Salihli halkı her zaman yanınızda” dedi.


“Biz sizlere güveniyoruz” diyen Türkoğlu “Ligde bir galibiyet alsak, bunun ardı arkası kesilmeyecek. Ligde bir kırılma noktası var. Çanakkale maçı bir kırılma noktası olacak. Biz Çanakkale Belediyespor’u yenerek, bir çıkış yakalamak istiyoruz. Çanakkale Belediyespor’u da yenecek güçte bir ekibiz. Biz sizlere her zaman güveniyoruz” dedi.


Salihli Belediyespor’un Milli liberosu Serpil Ersarı’da bu kahvaltı jestinden dolayı Belediyespor yönetimine teşekkür ederek, Cumartesi günü(bugün) konuk edecekleri Çanakkale Belediyespor’u yenerek, Salihli’den eli boş gönderecekleri sözünü verdi.